دکتر سید محمدهادی دستغیب

دکتر سید محمدهادی دستغیب

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

15569

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر سید محمد هادی دستغیب شیراز

آدرس:

شیراز،خیابان زند، کوچه 48، ساختمان پایا، طبقه 4

تلفن:07132362575

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز،خیابان زند، کوچه 48، ساختمان پایا، طبقه 4

تلفن:07132362575

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدهادی دستغیب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدهادی دستغیب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر سید محمد هادی دستغیب شیراز
مطب خیابان زند
دکتر سید محمدهادی دستغیب
دکتر سید محمدهادی دستغیب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدهادی دستغیب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدهادی دستغیب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدهادی دستغیب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدهادی دستغیب چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدهادی دستغیب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدهادی دستغیب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدهادی دستغیب کجا است؟
دکترسید محمدهادی دستغیب کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر سید محمد هادی دستغیب شیراز و مطب خیابان زند مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمدهادی دستغیب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدهادی دستغیب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدهادی دستغیب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدهادی دستغیب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدهادی دستغیب متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدهادی دستغیب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدهادی دستغیب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدهادی دستغیب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدهادی دستغیب چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید محمدهادی دستغیب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدهادی دستغیب 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدهادی دستغیبدکترسید محمدهادی دستغیب dr seyyed mohammad hadi dastgheyb از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سید محمدهادی دستغیب در شیراز،خیابان زند، کوچه 48، ساختمان پایا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدهادی دستغیب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132362575 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدهادی دستغیب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدهادی دستغیب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدهادی دستغیب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدهادی دستغیب متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدهادی دستغیب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.