%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

اکوکاردیوگرافی، آنژیوگرافی، تست ورزش و نوار قلب در مطب

کد نظام پزشکی

۶۱۵۵۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، آمادگاه، نبش خیابان گلدسته، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه 3

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر حمید ضیایی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر حمید ضیایی
دکتر حمید ضیایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید ضیایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید ضیایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید ضیایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید ضیایی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید ضیایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید ضیایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید ضیایی کجا است؟
دکتر حمید ضیایی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمید ضیایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمید ضیایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید ضیایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید ضیایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید ضیایی متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید ضیایی چه زمانی است؟
دکتر حمید ضیایی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید ضیایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید ضیایی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر حمید ضیایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید ضیایی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید ضیایی

دکتر حمید ضیایی dr hamid ziyaei از دکترهای متخصص تخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر حمید ضیایی در اصفهان، آمادگاه، نبش خیابان گلدسته، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید ضیایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240693-03132204372 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید ضیایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید ضیایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید ضیایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید ضیایی تخصص داخلی ، تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید ضیایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.