%۹۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

مجهز به پاراکینیک چشم پزشکی

جراحی و لیزر آب سیاه

جراحی آب مروارید

اصلاح عیوب انکساری چشم

Instagram: Dr.Adelpour.eye.clinic

کد نظام پزشکی

۱۰۸۹۴۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)

اطلاعات مطب چهارراه زرگری

آدرس:

شیراز، حدفاصل، چهارراه زرگری و بلوار چمران، روبه روی دبیرستان بزرگی، ساختمان پزشکی ابن سینا، طبقه اول، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محسن عادل پور بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۹۰
۹ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه زرگری
دکتر محسن عادل پور
دکتر محسن عادل پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن عادل پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن عادل پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن عادل پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن عادل پور چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن عادل پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن عادل پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن عادل پور کجا است؟
دکتر محسن عادل پور 1 مطب در مطب چهارراه زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن عادل پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن عادل پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن عادل پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن عادل پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن عادل پور متخصص چشم پزشکی و گلوکوم (آب سیاه) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن عادل پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن عادل پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن عادل پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن عادل پور چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر محسن عادل پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن عادل پور 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن عادل پور

دکتر محسن عادل پور dr mohsen adelpor از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر محسن عادل پور در شیراز، حدفاصل، چهارراه زرگری و بلوار چمران، روبه روی دبیرستان بزرگی، ساختمان پزشکی ابن سینا، طبقه اول، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن عادل پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09027998900-07136267941-07136267948 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن عادل پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن عادل پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن عادل پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن عادل پور تخصص چشم پزشکی ، فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن عادل پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.