دکتر سید مهدی سنبلستان

دکتر سید مهدی سنبلستان

تخصص گوش، حلق و بینی

اصفهان

کد نظام پزشکی

13515
%99
پیشنهاد(از 62 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، ساختمان ام ار ای اصفهان، طبقه دوم

تلفن:03132204123

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • سایر اقشار
 • ایرانیان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مهدی سنبلستان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مهدی سنبلستان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 62 کاربر)

%99
61 کاربر از 62 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  45 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حانیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار انسان محترم و شریف و خوش اخلاق و البته متخصص در امر پزشکی شون، حتما پیشنهاد میکنم

مهسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر شریف و عالی واقعا از انتخابم راضی ام بعد از دوازده تا دکتر رفتند.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خیلی خوش برخورد و عالی بودن با تشخیص درست خیلی عالی هستن من که راضی بودم از آقای دکتر و پیشنهاد میکنم برید.

عارف
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اولین بارم بود پیش ایشون رفتم بسیار باتجربه بسیار تشخیص درست از بیماری را داشتند. دکتر نیستن خدای دوم هستن خدا بهترین براتون بخاد امروز رفتم پیششون والحق دکترن.

معصومه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من سرگیجه ،خلط و التهاب بینی داشتم ولی ایشون به من گفتن بخاطر کم خونیه و توضیح بیشتری ندادن من درمان نشدم...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مهدی سنبلستانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مهدی سنبلستان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مهدی سنبلستان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مهدی سنبلستان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مهدی سنبلستان چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مهدی سنبلستان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی سنبلستان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مهدی سنبلستان کجا است؟
دکتر سید مهدی سنبلستان 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مهدی سنبلستان را ببینید.
+
آیا دکتر سید مهدی سنبلستان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی سنبلستان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مهدی سنبلستان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مهدی سنبلستان متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مهدی سنبلستان چه زمانی است؟
دکتر سید مهدی سنبلستان از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی سنبلستان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مهدی سنبلستان چقدر است؟
تا کنون 62 نفر به دکتر سید مهدی سنبلستان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مهدی سنبلستان 5 از 5 است.

درباره دکتر سید مهدی سنبلستاندکتر سید مهدی سنبلستان dr mehdi sonbolestan از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اصفهان هستند. مطب دکتر سید مهدی سنبلستان در اصفهان، خیابان شمس آبادی، ساختمان ام ار ای اصفهان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مهدی سنبلستان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132204123 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مهدی سنبلستان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مهدی سنبلستان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مهدی سنبلستان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مهدی سنبلستان متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مهدی سنبلستان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.