دکتر محمد وحید رشید فرخی

دکتر محمد وحید رشید فرخی

تخصص داخلی

فوق تخصص غدد و متابولیسم

کد نظام پزشکی

81178

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد وحید رشید فرخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد وحید رشید فرخی

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد وحید رشید فرخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد وحید رشید فرخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد وحید رشید فرخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد وحید رشید فرخی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد وحید رشید فرخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد وحید رشید فرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد وحید رشید فرخی کجا است؟
دکتر محمد وحید رشید فرخی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر محمد وحید رشید فرخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد وحید رشید فرخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد وحید رشید فرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد وحید رشید فرخی متخصص داخلی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد وحید رشید فرخی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد وحید رشید فرخی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد وحید رشید فرخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد وحید رشید فرخی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد وحید رشید فرخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد وحید رشید فرخی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد وحید رشید فرخیدکتر محمد وحید رشید فرخی dr mohammad vahid rashid farrokhi از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر محمد وحید رشید فرخی در کرمان، خیابان فردوسی، روبه روی پارک نشاط، ساختمان آراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد وحید رشید فرخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130636358-03432238208 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد وحید رشید فرخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد وحید رشید فرخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد وحید رشید فرخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد وحید رشید فرخی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد وحید رشید فرخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.