دکتر شهرام یزدان پناه

دکتر شهرام یزدان پناه

تخصص قلب و عروق

کرمان
%100
پیشنهاد(از 32 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، آنژیوگرافی، هولتر فشار و ضربان قلب، درمان فشار خون

عضو انجمن آترواسکلروز ( تصلب شرایین) ایران

بیمارستان های همکار:

بیمارستان فیروز، ارجمند، باهنر، الزهرا، مهرگان

کد نظام پزشکی

63097

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار فردوسی

آدرس:

کرمان، انتهای بلوار فردوسی، جنب پارک نشاط، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 5، واحد 11

تلفن:03432224313

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک ملت
 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام یزدان پناه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام یزدان پناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%100
32 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار فردوسی
دکتر شهرام یزدان پناه
دکتر شهرام یزدان پناه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام یزدان پناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام یزدان پناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام یزدان پناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام یزدان پناه چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام یزدان پناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام یزدان پناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام یزدان پناه کجا است؟
دکترشهرام یزدان پناه مطب بلوار فردوسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهرام یزدان پناه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام یزدان پناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام یزدان پناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام یزدان پناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام یزدان پناه متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام یزدان پناه چه زمانی است؟
دکتر شهرام یزدان پناه از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام یزدان پناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام یزدان پناه چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر شهرام یزدان پناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام یزدان پناه 5 از 5 است.

درباره دکتر شهرام یزدان پناهدکترشهرام یزدان پناه dr shahram yazdanpanah از دکترهای متخصص قلب و عروق کرمان هستند. مطب دکتر شهرام یزدان پناه در کرمان، انتهای بلوار فردوسی، جنب پارک نشاط، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 5، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام یزدان پناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432224313 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام یزدان پناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام یزدان پناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام یزدان پناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام یزدان پناه متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام یزدان پناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.