دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر داود طهماسبی

دکتر داود طهماسبی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

16362
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان پارک نشاط

آدرس:

کرمان، پارک نشاط، خیابان سعدی، ساختمان پارک کلینیک

تلفن:03432230200

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داود طهماسبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داود طهماسبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آوا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالي باحوصله وقت ميذارن خيلي دكتر خوشرو بااخلاقي هستن باتجربه واقعا پيشنهاد ميكنم دستشون هم خيلي خوبه

محدثه السادات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک با تجربه ای هستند بسیار مهربان وخوش برخورد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر داود طهماسبی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پارک نشاط
کرمان - کرمان، پارک نشاط، خیابان سعدی، ساختمان پارک کلینیک


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داود طهماسبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داود طهماسبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داود طهماسبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داود طهماسبی چقدر است؟
هزینه ویزیت داود طهماسبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داود طهماسبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داود طهماسبی کجا است؟
دکتر داود طهماسبی 1 مطب در مطب خیابان پارک نشاط دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر داود طهماسبی را ببینید.
+
آیا دکتر داود طهماسبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داود طهماسبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داود طهماسبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داود طهماسبی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داود طهماسبی چه زمانی است؟
دکتر داود طهماسبی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داود طهماسبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داود طهماسبی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر داود طهماسبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داود طهماسبی 5 از 5 است.
درباره دکتر داود طهماسبی


دکتر داود طهماسبی dr davod tahmasebi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر داود طهماسبی در کرمان، پارک نشاط، خیابان سعدی، ساختمان پارک کلینیک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داود طهماسبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432230200 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داود طهماسبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داود طهماسبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داود طهماسبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داود طهماسبی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داود طهماسبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.