دکتر فروزنده خواجه پور

دکتر فروزنده خواجه پور

تخصص جراحی مغز و اعصاب

کرمان

کد نظام پزشکی

32933
%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

سید الشهداء_ پیامبر اعظم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان سعدی

آدرس:

کرمان، خیابان سعدی، سعدی 7، ساختمان کلینیک پارک، طبقه زیرزمین

تلفن:03432225434

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فروزنده خواجه پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروزنده خواجه پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

طیبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام دکتر مامانم بودن. خیلی راضی بودن از ایشان. من هم خودم چندین مرتبه رفتم پیشون ایشان خیلی دکتر خوب با تجربه هستند.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم برخورد مناسب برخلاف نظرات ثبت شده.

بانو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوب و با تجربه ای هستند دیسک گردن عمل کردند برای بابام کارشون خیلی خوب بود.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بنام خدا. خانم دکتر بسیار صبور و با حوصله بودند. علی رغم برخورد برخی پزشکان ایشان با متانت به سخنان بنده گوش دادند و اصلا در برخورد ایشان عجله ای برای دیدن بیمار بعدی نداشتند.

فائزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با سواد و دلسوز هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فروزنده خواجه پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروزنده خواجه پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروزنده خواجه پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروزنده خواجه پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروزنده خواجه پور چقدر است؟
هزینه ویزیت فروزنده خواجه پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروزنده خواجه پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروزنده خواجه پور کجا است؟
دکتر فروزنده خواجه پور 1 مطب در مطب خیابان سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فروزنده خواجه پور را ببینید.
+
آیا دکتر فروزنده خواجه پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروزنده خواجه پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروزنده خواجه پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروزنده خواجه پور متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروزنده خواجه پور چه زمانی است؟
دکتر فروزنده خواجه پور از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فروزنده خواجه پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروزنده خواجه پور چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر فروزنده خواجه پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروزنده خواجه پور 5 از 5 است.

درباره دکتر فروزنده خواجه پوردکتر فروزنده خواجه پور dr forozandeh khajehpor از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب کرمان هستند. مطب دکتر فروزنده خواجه پور در کرمان، خیابان سعدی، سعدی 7، ساختمان کلینیک پارک، طبقه زیرزمین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروزنده خواجه پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432225434 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروزنده خواجه پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروزنده خواجه پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروزنده خواجه پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروزنده خواجه پور متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروزنده خواجه پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.