%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان  

کد نظام پزشکی

23428

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، روبروی بیمارستان تهران کلینیک، نبش کوچه 4، ساختمان پزشکان 179، پلاک 145، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فروغ شادانلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروغ شادانلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قائم مقام فراهانی
دکتر فروغ شادانلو
دکتر فروغ شادانلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروغ شادانلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروغ شادانلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروغ شادانلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروغ شادانلو چقدر است؟
هزینه ویزیت فروغ شادانلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ شادانلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروغ شادانلو کجا است؟
دکترفروغ شادانلو مطب قائم مقام فراهانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فروغ شادانلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فروغ شادانلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ شادانلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروغ شادانلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروغ شادانلو متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروغ شادانلو چه زمانی است؟
دکتر فروغ شادانلو از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ شادانلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروغ شادانلو چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر فروغ شادانلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروغ شادانلو 5 از 5 است.

درباره دکتر فروغ شادانلودکترفروغ شادانلو dr forough shadanloo از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فروغ شادانلو در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، روبروی بیمارستان تهران کلینیک، نبش کوچه 4، ساختمان پزشکان 179، پلاک 145، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروغ شادانلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188505871-02188176142 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروغ شادانلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروغ شادانلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروغ شادانلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروغ شادانلو متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروغ شادانلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.