دکتر رامین زندی

دکتر رامین زندی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

68447
%99
پیشنهاد(از 165 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

خیابان استقلال، جنب بیمارستان سیدالشهدا، ساختمان اطلس کلینیک، طبقه 8، واحد 806

تلفن:03432543071

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامین زندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامین زندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 165 کاربر)

%99
163 کاربر از 165 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  56 نفر
 • 15-45 دقیقه
  74 نفر
 • 45-90 دقیقه
  23 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  12 نفر

نظرات

مرجان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

صبور و باتجربه

مرجان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

صبور و باتجربه

ستاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

توصیه نمی شوند.

مصطفی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی آقای دکتر باحوصله باروحیه بالا ومتخصص عالی در تشخيص

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر خوش اخلاق و با حوصله و دقیقی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رامین زندیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین زندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین زندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین زندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین زندی چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین زندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین زندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین زندی کجا است؟
دکتر رامین زندی 1 مطب در مطب خیابان استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رامین زندی را ببینید.
+
آیا دکتر رامین زندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین زندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین زندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین زندی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین زندی چه زمانی است؟
دکتر رامین زندی از روز دوشنبه 15 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین زندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین زندی چقدر است؟
تا کنون 165 نفر به دکتر رامین زندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین زندی 5 از 5 است.

درباره دکتر رامین زندیدکتر رامین زندی dr ramin zandi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر رامین زندی در خیابان استقلال، جنب بیمارستان سیدالشهدا، ساختمان اطلس کلینیک، طبقه 8، واحد 806 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین زندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432543071 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین زندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین زندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین زندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین زندی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین زندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.