دکتر سید ابوالحسن فاضلی

دکتر سید ابوالحسن فاضلی

تخصص ژنتیک پزشکی

ژنتیک مولکولی پزشکی
تهران

کد نظام پزشکی

44266

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ژنتیک پزشکی

اطلاعات مطب قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به مطهری، پلاک 115 (ساختمان پزشکان 139)، طبقه همکف، واحد 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید ابوالحسن فاضلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید ابوالحسن فاضلیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید ابوالحسن فاضلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید ابوالحسن فاضلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید ابوالحسن فاضلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید ابوالحسن فاضلی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید ابوالحسن فاضلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابوالحسن فاضلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید ابوالحسن فاضلی کجا است؟
دکتر سید ابوالحسن فاضلی 1 مطب در مطب قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید ابوالحسن فاضلی را ببینید.
+
آیا دکتر سید ابوالحسن فاضلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابوالحسن فاضلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید ابوالحسن فاضلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید ابوالحسن فاضلی متخصص ژنتیک پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید ابوالحسن فاضلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید ابوالحسن فاضلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابوالحسن فاضلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید ابوالحسن فاضلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید ابوالحسن فاضلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید ابوالحسن فاضلی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید ابوالحسن فاضلیدکتر سید ابوالحسن فاضلی dr seyeed abolhasan fazeli از دکترهای متخصص ژنتیک پزشکی تهران هستند. مطب دکتر سید ابوالحسن فاضلی در تهران، میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به مطهری، پلاک 115 (ساختمان پزشکان 139)، طبقه همکف، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید ابوالحسن فاضلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188862158-02188862159 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید ابوالحسن فاضلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید ابوالحسن فاضلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید ابوالحسن فاضلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید ابوالحسن فاضلی متخصص ژنتیک پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ژنتیک پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید ابوالحسن فاضلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.