دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مژگان حسنی اصفهانی

دکتر مژگان حسنی اصفهانی

تخصص جراحی عمومی

جراحی زیبایی و ترمیمی
تهران

کد نظام پزشکی

45690

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، یوسف آباد، خیابان سید جمالدین اسد آبادی، بالاتر از میدان کلانتری، پلاک 451، واحد 6

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان حسنی اصفهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مژگان حسنی اصفهانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب یوسف آباد
تهران - تهران، یوسف آباد، خیابان سید جمالدین اسد آبادی، بالاتر از میدان کلانتری، پلاک 451، واحد 6


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان حسنی اصفهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان حسنی اصفهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان حسنی اصفهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان حسنی اصفهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان حسنی اصفهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان حسنی اصفهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان حسنی اصفهانی کجا است؟
دکتر مژگان حسنی اصفهانی 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مژگان حسنی اصفهانی را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان حسنی اصفهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان حسنی اصفهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان حسنی اصفهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان حسنی اصفهانی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان حسنی اصفهانی چه زمانی است؟
دکتر مژگان حسنی اصفهانی از روز یکشنبه 20 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان حسنی اصفهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان حسنی اصفهانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مژگان حسنی اصفهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان حسنی اصفهانی 0 از 5 است.
درباره دکتر مژگان حسنی اصفهانی


دکتر مژگان حسنی اصفهانی dr mozhgan hasani esfahani از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر مژگان حسنی اصفهانی در تهران، یوسف آباد، خیابان سید جمالدین اسد آبادی، بالاتر از میدان کلانتری، پلاک 451، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان حسنی اصفهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188606502-02188069523 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان حسنی اصفهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان حسنی اصفهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان حسنی اصفهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان حسنی اصفهانی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان حسنی اصفهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.