دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عبدالرحیم رازقی

دکتر عبدالرحیم رازقی

تخصص چشم پزشکی

کرمان

کد نظام پزشکی

8868
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان پارک نشاط

آدرس:

کرمان، پارک نشاط، کلینیک پارک

تلفن:03432269238

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرحیم رازقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرحیم رازقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی حاذق است

گلشاه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی حاذق باسواد خوش برخورد

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با تجربه وعالی خیلی صبور

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتری با تجربه و عالی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالرحیم رازقی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پارک نشاط
کرمان - کرمان، پارک نشاط، کلینیک پارک


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرحیم رازقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرحیم رازقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرحیم رازقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرحیم رازقی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرحیم رازقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم رازقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرحیم رازقی کجا است؟
دکتر عبدالرحیم رازقی 1 مطب در مطب خیابان پارک نشاط دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرحیم رازقی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرحیم رازقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم رازقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرحیم رازقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرحیم رازقی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرحیم رازقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرحیم رازقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحیم رازقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرحیم رازقی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر عبدالرحیم رازقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرحیم رازقی 5 از 5 است.
درباره دکتر عبدالرحیم رازقی


دکتر عبدالرحیم رازقی dr abdol rahim razeghi از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرمان هستند. مطب دکتر عبدالرحیم رازقی در کرمان، پارک نشاط، کلینیک پارک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرحیم رازقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432269238 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرحیم رازقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرحیم رازقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرحیم رازقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرحیم رازقی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرحیم رازقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.