دکتر علی حفیظی

دکتر علی حفیظی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

21666

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

یوسف آباد، بالاتر از پمپ بنزین، ساختمان ماهان، طبقه 2

تلفن:02188039875

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی حفیظی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی حفیظیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی حفیظی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی حفیظی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی حفیظی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی حفیظی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی حفیظی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی حفیظی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی حفیظی کجا است؟
دکتر علی حفیظی 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی حفیظی را ببینید.
+
آیا دکتر علی حفیظی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی حفیظی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی حفیظی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی حفیظی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی حفیظی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی حفیظی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی حفیظی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی حفیظی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی حفیظی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی حفیظی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی حفیظیدکتر علی حفیظی dr ali hafizi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علی حفیظی در یوسف آباد، بالاتر از پمپ بنزین، ساختمان ماهان، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی حفیظی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188039875 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی حفیظی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی حفیظی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی حفیظی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی حفیظی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی حفیظی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.