%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص کلیه، مجاری ادراری، ناتوانی جنسی و ناباروری مردان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب انقلاب

آدرس:

تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهارراه ولیعصر، خیابان برادران مظفر جنوبی، بیمارستان مدائن، کلینیک اورولوژی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سهراب نقی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهراب نقی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سید جعفر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با درود. قبل از پزشک بودن انسان شایسته و بزرگوار و خو ش قلبی هستن در کارش دارای دانش کافی که نشان از مطالعه این دانشمند موفق است .در کار جراحی پرتجربه و در کار خود جدی ست .برای سنگ‌کلیه به جراح دیگری در شهرستان مراجعه کردم که فکر می کنم خطای انسانی در دوبار جراحی کلیه اینجانب اتفاق افتاد و به خاطر درد و کوتاهی نداشتن امکانات مادی قادر به مراجعه به مطب دکتر سهراب نقی زاده نبودم . شاید برای خارج کردن استنت یا دبل جی اجازه وقت بگیرم .فقط به خاطر اعتماد و تجربه این جراح اگاه و دانشمند . با احترام

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش برخورد هستن

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی. خوش برخورد

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار حاذق و با تجربه ای هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سهراب نقی زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهراب نقی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهراب نقی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهراب نقی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهراب نقی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سهراب نقی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب نقی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهراب نقی زاده کجا است؟
دکتر سهراب نقی زاده 1 مطب در مطب انقلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سهراب نقی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سهراب نقی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب نقی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهراب نقی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهراب نقی زاده متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهراب نقی زاده چه زمانی است؟
دکتر سهراب نقی زاده از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب نقی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهراب نقی زاده چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سهراب نقی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهراب نقی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سهراب نقی زادهدکتر سهراب نقی زاده dr sohrab naghizadeh از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر سهراب نقی زاده در تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهارراه ولیعصر، خیابان برادران مظفر جنوبی، بیمارستان مدائن، کلینیک اورولوژی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهراب نقی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188102819-02188704551 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهراب نقی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهراب نقی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهراب نقی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهراب نقی زاده متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهراب نقی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.