دکتر فرزانه ابراهیمی

دکتر فرزانه ابراهیمی

تخصص قلب و عروق

کرمان

کد نظام پزشکی

127092
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان پارک نشاط

آدرس:

کرمان، پارک نشاط، مجتمع پزشکی پارک، طبقه همکف، انتهای سالن، سمت راست

تلفن:03432265732

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • سینا
 • دانا
 • مجتمع فولاد مبارکه
 • بانک تجارت
 • بانک صادرات
 • بانک ملی
 • بانک سپه
 • بانک کشاورزی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه ابراهیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه ابراهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

محمدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش برخورد و عالی

اسفندیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند خانم دکتر چقدر مامانم حالشون خوب شد بعد از مراجعه به ایشون چقدر با مامانم که سن و سالی دارند خوش برخورد بودن و اصلا دل مامانم حال اومد چقدر صمیمی و خودمونی برخورد می کردن جوری که آدم راحت حرفشو می زد و سوالاتشو یادش نمی رفت که ازشون بپرسن چون استرس نمی دادن به آدم عالی بودن

فرناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و خوش برخورد و صبور و دلسوز

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از پزشک واقعا راضی هستم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزانه ابراهیمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه ابراهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه ابراهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه ابراهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه ابراهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه ابراهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه ابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه ابراهیمی کجا است؟
دکتر فرزانه ابراهیمی 1 مطب در مطب خیابان پارک نشاط دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه ابراهیمی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه ابراهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه ابراهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه ابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه ابراهیمی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه ابراهیمی چه زمانی است؟
دکتر فرزانه ابراهیمی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه ابراهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه ابراهیمی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر فرزانه ابراهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه ابراهیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه ابراهیمیدکتر فرزانه ابراهیمی dr farzaneh ebrahimi از دکترهای متخصص قلب و عروق کرمان هستند. مطب دکتر فرزانه ابراهیمی در کرمان، پارک نشاط، مجتمع پزشکی پارک، طبقه همکف، انتهای سالن، سمت راست واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه ابراهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432265732 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه ابراهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه ابراهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه ابراهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه ابراهیمی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه ابراهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.