دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر لیدا مقیمی

دکتر لیدا مقیمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

45708

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیدا مقیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیدا مقیمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب یوسف آباد
تهران - تهران، یوسف آباد، سید جمال الدین اسد آبادی، روبروی خیابان 60، ساختمان پزشکان 501


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو110,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیدا مقیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیدا مقیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیدا مقیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیدا مقیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیدا مقیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا مقیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیدا مقیمی کجا است؟
دکتر لیدا مقیمی 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیدا مقیمی را ببینید.
+
آیا دکتر لیدا مقیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا مقیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیدا مقیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیدا مقیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیدا مقیمی چه زمانی است؟
دکتر لیدا مقیمی از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا مقیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیدا مقیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیدا مقیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیدا مقیمی 0 از 5 است.
درباره دکتر لیدا مقیمی


دکتر لیدا مقیمی dr lida moghimi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر لیدا مقیمی در تهران، یوسف آباد، سید جمال الدین اسد آبادی، روبروی خیابان 60، ساختمان پزشکان 501 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیدا مقیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09192059683 , 02188629722 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیدا مقیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیدا مقیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیدا مقیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیدا مقیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیدا مقیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.