دکتر نیوشا محمدی

دکتر نیوشا محمدی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

93936
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب میرزای شیرازی

آدرس:

تهران، خیابان میرزای شیرازی شمالی، بین مطهری و بهشتی، نبش کوچه مقدم، پلاک 242، طبقه 2، واحد11

تلفن:02188713983

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نیوشا محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیوشا محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نیوشا محمدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیوشا محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیوشا محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیوشا محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیوشا محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت نیوشا محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیوشا محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیوشا محمدی کجا است؟
دکتر نیوشا محمدی 1 مطب در مطب میرزای شیرازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نیوشا محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر نیوشا محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیوشا محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیوشا محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیوشا محمدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیوشا محمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نیوشا محمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیوشا محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیوشا محمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نیوشا محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیوشا محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر نیوشا محمدیدکتر نیوشا محمدی dr niusha mohammadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر نیوشا محمدی در تهران، خیابان میرزای شیرازی شمالی، بین مطهری و بهشتی، نبش کوچه مقدم، پلاک 242، طبقه 2، واحد11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیوشا محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188713983 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیوشا محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیوشا محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیوشا محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیوشا محمدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیوشا محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.