ساجد بادفر

ساجد بادفر

کارشناس شنوایی سنجی

تهران

کد نظام پزشکی

ش-1984

درباره‌پزشک

شنوایی سنجی، تجویز انواع سمعک پشت گوشی و داخل گوشی

ساخت قالب ضدآب و ضد صوت

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، بالاتر از پمپ بنزین، روبروی بانک کارآفرین، ساختمان 501، واحد 6

تلفن:02188606502

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ساجد بادفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از ساجد بادفرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ساجد بادفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساجد بادفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ساجد بادفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ساجد بادفر چقدر است؟
هزینه ویزیت ساجد بادفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ساجد بادفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ساجد بادفر کجا است؟
دکتر ساجد بادفر 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ساجد بادفر را ببینید.
+
آیا ساجد بادفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساجد بادفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ساجد بادفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساجد بادفر متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ساجد بادفر چه زمانی است؟
دکتر ساجد بادفر از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ساجد بادفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ساجد بادفر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ساجد بادفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی ساجد بادفر 0 از 5 است.

درباره ساجد بادفردکتر ساجد بادفر sajed badfar از دکترهای متخصص شنوایی سنجی تهران هستند. مطب ساجد بادفر در تهران، یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، بالاتر از پمپ بنزین، روبروی بانک کارآفرین، ساختمان 501، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ساجد بادفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188606502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ساجد بادفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ساجد بادفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ساجد بادفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ساجد بادفر متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ساجد بادفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.