دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سیامک ترابی نژاد

دکتر سیامک ترابی نژاد

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

39448

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، پلاک 50، ساختمان پزشکان سبز

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیامک ترابی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیامک ترابی نژاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب یوسف آباد
تهران - تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، پلاک 50، ساختمان پزشکان سبز


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیامک ترابی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیامک ترابی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیامک ترابی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیامک ترابی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سیامک ترابی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک ترابی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیامک ترابی نژاد کجا است؟
دکتر سیامک ترابی نژاد 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیامک ترابی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر سیامک ترابی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک ترابی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیامک ترابی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیامک ترابی نژاد متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیامک ترابی نژاد چه زمانی است؟
دکتر سیامک ترابی نژاد از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک ترابی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیامک ترابی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سیامک ترابی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیامک ترابی نژاد 0 از 5 است.
درباره دکتر سیامک ترابی نژاد


دکتر سیامک ترابی نژاد dr siyamak torabinezhad از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر سیامک ترابی نژاد در تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، پلاک 50، ساختمان پزشکان سبز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیامک ترابی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09193381236-02188722038 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیامک ترابی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیامک ترابی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیامک ترابی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیامک ترابی نژاد متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیامک ترابی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.