%100
پیشنهاد(از 62 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی سینه و زیبایی بینی

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

110088

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه

اطلاعات مطب خیابان سعدی

آدرس:

کرمان، خیابان سعدی، کوچه 7،پارک کلینیک، طبقه 2

تلفن:03432228705

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا گدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا گدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 62 کاربر)

%100
62 کاربر از 62 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  21 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعدی
ملاحظات

لطفا از ساعت 15:30 تا 16 روزی که نوبت دارید، نوبت خود را با منشی مطب چک کنید. در صورت عدم تماس با مطب نوبت شما لغو خواهد شد.

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید، ساعت اعلام شده در سایت، ساعت ویزیت نمی باشد. زمان انتظار شما در مطب غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.  

دکتر رضا گدری
دکتر رضا گدری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا گدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا گدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا گدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا گدری چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا گدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا گدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا گدری کجا است؟
دکتررضا گدری مطب خیابان سعدی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا گدری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا گدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا گدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا گدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا گدری متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی قاعده جمجمه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا گدری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا گدری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا گدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا گدری چقدر است؟
تا کنون 62 نفر به دکتر رضا گدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا گدری 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا گدریدکتررضا گدری dr reza godari از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرمان هستند. مطب دکتر رضا گدری در کرمان، خیابان سعدی، کوچه 7،پارک کلینیک، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا گدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432228705 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا گدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا گدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا گدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا گدری متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا گدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.