دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مسعود دیلمی

دکتر مسعود دیلمی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

کرمان

کد نظام پزشکی

40493
%100
پیشنهاد(از 30 کاربر)

درباره‌پزشک

فلوشیپ آنوریسم های قلبی عروقی از کشور فرانسه

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

کشیدن بخیه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان پارک نشاط

آدرس:

کرمان، پارک نشاط، خیابان سعدی، سعدی 7، ساختمان پارک

تلفن:03432225006

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود دیلمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود دیلمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%100
30 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام .من سال ۹۸ عمل جراحی قلب باز توسط دکتر عزیز دیلمی شدم و الان هم خوب هستم و از زحمات آقای دکتر تشکر میکنم و به همه بیماران قلبی و عروقی که نیاز به جراحی دارند دکتر دیلمی را پیشنهاد میکنم.

طیبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشان بسیار با تجربه و ماهر هستند در کارشون و به انسان روحیه میدن ده سال پیش ایشان جراحی قلب باز برام انجام دادن

شهربانو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من درسال ۱۳۸۲ عمل قلب با پیوند سه رگ داشتم.و تا الان ک ۱۹ سال از عملم میگذرد هیچ مشکلی نداشتم.این دکتر واقعا با تجربه و خوش اخلاق هستند.و این دکتررو به همه پیشنهاد میکنم.و برای ایشون دعای عاقبت بخیری دارم.

حمیدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باسواد.مهربان،صبور،روابط اجتماعی درحد عالی وغیرقابل تصور،باوجدان.متشخص.جنتلمن.وهرآنچه خوبان همه دارند ایشان بتنهایی همه را دارند.خوش مشرب.با جاذبه مثبت

یوسفقلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با تجربه و خوش اخلاق هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود دیلمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پارک نشاط
کرمان - کرمان، پارک نشاط، خیابان سعدی، سعدی 7، ساختمان پارک


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود دیلمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود دیلمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود دیلمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود دیلمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود دیلمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود دیلمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود دیلمی کجا است؟
دکتر مسعود دیلمی 1 مطب در مطب خیابان پارک نشاط دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود دیلمی را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود دیلمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود دیلمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود دیلمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود دیلمی متخصص جراحی عمومی و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود دیلمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود دیلمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود دیلمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود دیلمی چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر مسعود دیلمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود دیلمی 5 از 5 است.
درباره دکتر مسعود دیلمی


دکتر مسعود دیلمی dr masoud deilami از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر مسعود دیلمی در کرمان، پارک نشاط، خیابان سعدی، سعدی 7، ساختمان پارک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود دیلمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432225006 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود دیلمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود دیلمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود دیلمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود دیلمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود دیلمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.