%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

50430

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان پارک نشاط

آدرس:

کرمان، پارک نشاط،خیابان سعدی،نبش کوچه3، ساختمان مهراد

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهجت کلانتری خاندانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهجت کلانتری خاندانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پارک نشاط
ملاحظات

توجه فرمایید نوبت های اینترنتی مخصوص بیماران سرطانی می باشد. در غیر این صورت در مطب ویزیت نمی شوید.

دکتر بهجت کلانتری خاندانی
دکتر بهجت کلانتری خاندانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهجت کلانتری خاندانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهجت کلانتری خاندانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهجت کلانتری خاندانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهجت کلانتری خاندانی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهجت کلانتری خاندانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهجت کلانتری خاندانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهجت کلانتری خاندانی کجا است؟
دکتربهجت کلانتری خاندانی مطب خیابان پارک نشاط مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهجت کلانتری خاندانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهجت کلانتری خاندانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهجت کلانتری خاندانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهجت کلانتری خاندانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهجت کلانتری خاندانی متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهجت کلانتری خاندانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهجت کلانتری خاندانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهجت کلانتری خاندانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهجت کلانتری خاندانی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر بهجت کلانتری خاندانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهجت کلانتری خاندانی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهجت کلانتری خاندانیدکتربهجت کلانتری خاندانی dr behjat kalantari khandani از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر بهجت کلانتری خاندانی در کرمان، پارک نشاط،خیابان سعدی،نبش کوچه3، ساختمان مهراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهجت کلانتری خاندانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432265003-03432236559 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهجت کلانتری خاندانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهجت کلانتری خاندانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهجت کلانتری خاندانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهجت کلانتری خاندانی متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهجت کلانتری خاندانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.