دکتر محسن شهبا

دکتر محسن شهبا

تخصص جراحی مغز و اعصاب

کرمان

کد نظام پزشکی

117256
%96
پیشنهاد(از 24 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان مطهری، بعد از سه راه احمدی، بیمارستان راضیه فیروز

تلفن:09137573437

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • روستاییان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن شهبا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن شهبا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%96
23 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آرزوی تندرستی و شادمانی برای آقای دکتر

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خدا خیرشون بده ان شاالله عمرنوح داشته باشن که مایع دلگرمی مریضاشون هستند

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی خوب

علی
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی بودند.

هستی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن شهباسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن شهبا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن شهبا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن شهبا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن شهبا چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن شهبا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن شهبا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن شهبا کجا است؟
دکتر محسن شهبا 1 مطب در مطب خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن شهبا را ببینید.
+
آیا دکتر محسن شهبا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن شهبا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن شهبا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن شهبا متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن شهبا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن شهبا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن شهبا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن شهبا چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر محسن شهبا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن شهبا 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن شهبادکتر محسن شهبا dr mohsen shahba از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب کرمان هستند. مطب دکتر محسن شهبا در کرمان، خیابان مطهری، بعد از سه راه احمدی، بیمارستان راضیه فیروز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن شهبا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09137573437 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن شهبا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن شهبا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن شهبا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن شهبا متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن شهبا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.