دکتر اصغر روشندل

دکتر اصغر روشندل

تخصص داخلی

کرمان

کد نظام پزشکی

23670
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

اسپیرومتری PET ( تست ریه)

نوار قلب

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان پارک نشاط

آدرس:

کرمان، پارک نشاط، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 3

تلفن:03432236940

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اصغر روشندل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اصغر روشندل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر خوش اخلاق و باحوصله وقت میگذارند و همه چیز رو با دقت توضیح میدهند

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب ووقت گذار برای بیمار

اویس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بله کمک میکنند تا ما تجربيات خوبی داشته باشیم.

حبیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوش برخورد، برای بیمار زمان میگذارند خدا خیرشون بده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اصغر روشندلسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اصغر روشندل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اصغر روشندل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اصغر روشندل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اصغر روشندل چقدر است؟
هزینه ویزیت اصغر روشندل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر روشندل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اصغر روشندل کجا است؟
دکتر اصغر روشندل 1 مطب در مطب خیابان پارک نشاط دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اصغر روشندل را ببینید.
+
آیا دکتر اصغر روشندل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر روشندل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اصغر روشندل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اصغر روشندل متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اصغر روشندل چه زمانی است؟
دکتر اصغر روشندل از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر روشندل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اصغر روشندل چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر اصغر روشندل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اصغر روشندل 5 از 5 است.

درباره دکتر اصغر روشندلدکتر اصغر روشندل dr asghar roshandel از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر اصغر روشندل در کرمان، پارک نشاط، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اصغر روشندل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432236940 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اصغر روشندل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اصغر روشندل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اصغر روشندل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اصغر روشندل متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اصغر روشندل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.