دکتر سهیل ستاری

دکتر سهیل ستاری

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اصفهان

کد نظام پزشکی

77794
%99
پیشنهاد(از 73 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب ام ار ای و بانک پاسارگاد، نبش کوچه فروهر، ساختمان ایران زمین، طبقه چهارم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سهیل ستاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهیل ستاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 73 کاربر)

%99
72 کاربر از 73 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  25 نفر
 • 45-90 دقیقه
  20 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  15 نفر

نظرات

فائزه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بعد ویزیت دکتر خدارو شکر خوب شدم.

زیور
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

ولی اله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پارگی دیسک کمر دارم ودرد شدیدی توی پاهام داشتم رفتم پیش دکتر ستاری دردم کامل خوب شد خیلی دکتر کار درستی هستند خدا براشون خوش بخواد.

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

انسان بسیار بامحبت و صبوری هستن وعلاوه بر دانش پزشکی بالایی که دارن توجه و وقت کافی در اختیار مریض میزارن خدا خیرشون بده ایشالله که هر جا هستن خدا یار و نگهدارشون باشه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سهیل ستاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهیل ستاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیل ستاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهیل ستاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهیل ستاری چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیل ستاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیل ستاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهیل ستاری کجا است؟
دکتر سهیل ستاری 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سهیل ستاری را ببینید.
+
آیا دکتر سهیل ستاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیل ستاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهیل ستاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیل ستاری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهیل ستاری چه زمانی است؟
دکتر سهیل ستاری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیل ستاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهیل ستاری چقدر است؟
تا کنون 73 نفر به دکتر سهیل ستاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهیل ستاری 5 از 5 است.

درباره دکتر سهیل ستاریدکتر سهیل ستاری dr soheil setari از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی اصفهان هستند. مطب دکتر سهیل ستاری در اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب ام ار ای و بانک پاسارگاد، نبش کوچه فروهر، ساختمان ایران زمین، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهیل ستاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0313233812-03132206494 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهیل ستاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهیل ستاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهیل ستاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهیل ستاری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهیل ستاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.