دکتر حمیده موسوی

دکتر حمیده موسوی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرمان

کد نظام پزشکی

114599
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

درمان افسردگی، وسواس، انواع سردرد، سوء مصرف مواد (اعتیاد)، اختلالات خواب، اختلالات جنسی، اختلالات کودکان و سالمندان ( بیش فعالی و آلزایمر)، مشاوره و روان درمانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات خیابان فردوسی

آدرس:

کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان آراد طبقه دوم

تلفن:03432235130

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • روستاییان
 • کارمندان دولت
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیده موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیده موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حمیدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام ایشان فوق العاده در این زمینه مهارت داشته و برخورد محترمانه ای دارند.انشالا همیشه پیروز و موفق باشند.

عماد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک خوب و عالی.و برای بیمار واقعا وقت میزارن.

رضیه خاتون
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ممنونم از ایشون

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر حمیده موسوی بسیار متین و با وقار کاملا به صحبت های مراجعه کننده توجه میکنن و بدون هیچ قضاوت یا سرزنشی بهترین راه حل ها رو ارائه میدن .بهترین تجویز ها رو انجام میدن.واقعا پزشک بسیار عالی هستن.

آرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد اول ایشان خوب فعلا تحت درمانم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیده موسویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیده موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیده موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیده موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیده موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیده موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیده موسوی کجا است؟
دکتر حمیده موسوی 1 مطب در خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیده موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیده موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیده موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیده موسوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیده موسوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمیده موسوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیده موسوی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر حمیده موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیده موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیده موسویدکتر حمیده موسوی dr hamideh moosavi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر حمیده موسوی در کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان آراد طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیده موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432235130 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیده موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیده موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیده موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیده موسوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیده موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.