دکتر عبدالرسول نیک یار

دکتر عبدالرسول نیک یار

فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اصفهان

کد نظام پزشکی

15336
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

مشاوره، تشخیص و درمان بیماری های قلب

الکتروکاردیوگرام_ اکوکاردیوگرام

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، کوچه 21، بوعلی 2

تلفن:03132216916

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرسول نیک یار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرسول نیک یار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

گندم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک صبور و خوش اخلاقی هستند،تشخیص درست،زمان برای بیمارمیذارن،درکل عالی بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالرسول نیک یارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرسول نیک یار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرسول نیک یار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرسول نیک یار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرسول نیک یار چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرسول نیک یار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول نیک یار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرسول نیک یار کجا است؟
دکتر عبدالرسول نیک یار 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرسول نیک یار را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرسول نیک یار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول نیک یار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرسول نیک یار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرسول نیک یار متخصص بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرسول نیک یار چه زمانی است؟
دکتر عبدالرسول نیک یار از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول نیک یار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرسول نیک یار چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عبدالرسول نیک یار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرسول نیک یار 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرسول نیک یاردکتر عبدالرسول نیک یار dr abdolrasol nikyar از دکترهای متخصص اصفهان هستند. مطب دکتر عبدالرسول نیک یار در اصفهان، خیابان آمادگاه، کوچه 21، بوعلی 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرسول نیک یار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132216916 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرسول نیک یار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرسول نیک یار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرسول نیک یار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرسول نیک یار متخصص و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرسول نیک یار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.