درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

مشاوره، تشخیص و درمان بیماری های قلب

الکتروکاردیوگرام_ اکوکاردیوگرام

کد نظام پزشکی

۱۵۳۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، کوچه 21، بوعلی 2

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر عبدالرسول نیک یار
دکتر عبدالرسول نیک یار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرسول نیک یار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرسول نیک یار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرسول نیک یار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرسول نیک یار چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرسول نیک یار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول نیک یار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرسول نیک یار کجا است؟
دکتر عبدالرسول نیک یار 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالرسول نیک یار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرسول نیک یار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول نیک یار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرسول نیک یار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرسول نیک یار متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرسول نیک یار چه زمانی است؟
دکتر عبدالرسول نیک یار از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول نیک یار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرسول نیک یار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عبدالرسول نیک یار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرسول نیک یار 0 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرسول نیک یار

دکتر عبدالرسول نیک یار dr abdolrasol nikyar از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر عبدالرسول نیک یار در اصفهان، خیابان آمادگاه، کوچه 21، بوعلی 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرسول نیک یار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132216916 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرسول نیک یار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرسول نیک یار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرسول نیک یار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرسول نیک یار تخصص کودکان و نوزادان ، فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرسول نیک یار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.