دکتر علیرضا فکرت

دکتر علیرضا فکرت

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرمان

کد نظام پزشکی

72470
%94
پیشنهاد(از 31 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان دکتر شریعتی

آدرس:

کرمان، خیابان دکتر شریعتی، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه سوم

تلفن:03432459926

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا فکرت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا فکرت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 31 کاربر)

%94
29 کاربر از 31 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

یوسف
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کاردان و صبور...

نجمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بی نظیر،اگاه، گوش شنوا،متعهد و بی نهایت قابل اعتماد

امین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام و عرض ادب خدمت همشهری های عزیز دکتر فکرت واقعا دکتر خوبی هستند. من یک ماه رفتم حالا در حال درمانم.

حمید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

باتجربه ودانش بالا همیشه بهترین نتیجه رو گرفتم سپاس فراوان از ایشان

آرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستند داروی کم تشخیص عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا فکرتسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا فکرت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا فکرت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا فکرت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا فکرت چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا فکرت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فکرت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا فکرت کجا است؟
دکتر علیرضا فکرت 1 مطب در مطب خیابان دکتر شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا فکرت را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا فکرت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فکرت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا فکرت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا فکرت متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا فکرت چه زمانی است؟
دکتر علیرضا فکرت از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فکرت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا فکرت چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر علیرضا فکرت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا فکرت 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا فکرتدکتر علیرضا فکرت dr alireza fekrat از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر علیرضا فکرت در کرمان، خیابان دکتر شریعتی، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا فکرت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432459926 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا فکرت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا فکرت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا فکرت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا فکرت متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا فکرت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.