دکتر علی اکبر طاهری

دکتر علی اکبر طاهری

تخصص گوش، حلق و بینی

کرمان

کد نظام پزشکی

11049
%98
پیشنهاد(از 86 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اکبر طاهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اکبر طاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 86 کاربر)

%98
84 کاربر از 86 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  33 نفر
 • 15-45 دقیقه
  39 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

وحیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب و ماهر بودن

وحیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی خوب بودن

وحیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی خوش برخورد

رز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاق و علمی مجرب

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خدا به این دکتر مهربون و باتجربه خیر و سلامتی بده ،واقعا برخوردشون و همینطور تشخیص بسیااار عااالی بود.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی اکبر طاهری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امام جمعه
کرمان - کرمان،خیابان امام جمعه، بعد از چهارراه نامدار محمدی، ساختمان پزشکان ایرانیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر طاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبر طاهری کجا است؟
دکتر علی اکبر طاهری 1 مطب در مطب خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اکبر طاهری را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبر طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبر طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر طاهری متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر طاهری چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر طاهری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر طاهری چقدر است؟
تا کنون 86 نفر به دکتر علی اکبر طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر طاهری 5 از 5 است.
درباره دکتر علی اکبر طاهری


دکتر علی اکبر طاهری dr ali akbar taheri از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرمان هستند. مطب دکتر علی اکبر طاهری در کرمان،خیابان امام جمعه، بعد از چهارراه نامدار محمدی، ساختمان پزشکان ایرانیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483067-03432487048-09901404846 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر طاهری متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.