دکتر سید سحاب الدین شهرزاد

دکتر سید سحاب الدین شهرزاد

تخصص چشم پزشکی

فوق تخصص جراحی پلک و زیبایی چشم
شیراز
%۹۸
پیشنهاد(از ۳۱۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

 دارای بورد تخصصی چشم و فوق تخصص جراحي پلاستيك و زيبايي پلك و حدقه

  درمان افتادگي پلك و ابرو، زيبايي، اندوسكوپي مجراي اشكي، تومور هاي چشم، بوتاكس و فيلر

 در مطب تزريق بوتاكس و ژل انجام می شود

همکاری با بيمارستان دكتر خدادوست، مركز جراحي سپيد، بيمارستان كوثر

آدرس اینستاگرام : Dr.sahab.shahrzad 

کد نظام پزشکی

۱۰۶۸۹۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان ستارخان

آدرس:

شیراز ، چهارراه ستارخان، خیابان رادفر، روبرو بیمارستان دنا ، ساختمان پزشکان صبا، طبقه2، واحد10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید سحاب الدین شهرزاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سحاب الدین شهرزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۱۸ کاربر)

%۹۸
۳۱۱ کاربر از ۳۱۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۲۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ستارخان
ملاحظات

بیماران محترم توجه فرمایید:

معاینات معمولی مانند سوزش چشم، خارش ، جسم خارجی همچنین تعیین شماره عینک ، بینایی سنجی، عمل لیزیک در این مطب انجام نمی شود.

مراجعین محترم لطفا رأس ساعت ثبت شده در مطب حضور داشته باشید.

تذکر مهم: زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به نوع درمان و شرایط مطب ممکن است تا حداقل یک ساعت به طول بینجامد.

دکتر سید سحاب الدین شهرزاد
دکتر سید سحاب الدین شهرزاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سحاب الدین شهرزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سحاب الدین شهرزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سحاب الدین شهرزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سحاب الدین شهرزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سحاب الدین شهرزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سحاب الدین شهرزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سحاب الدین شهرزاد کجا است؟
دکتر سید سحاب الدین شهرزاد 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید سحاب الدین شهرزاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید سحاب الدین شهرزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سحاب الدین شهرزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سحاب الدین شهرزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سحاب الدین شهرزاد متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سحاب الدین شهرزاد چه زمانی است؟
دکتر سید سحاب الدین شهرزاد از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سحاب الدین شهرزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سحاب الدین شهرزاد چقدر است؟
تا کنون 318 نفر به دکتر سید سحاب الدین شهرزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سحاب الدین شهرزاد 5 از 5 است.

درباره دکتر سید سحاب الدین شهرزاددکتر سید سحاب الدین شهرزاد dr seyyed sahaabodin shahrzad از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر سید سحاب الدین شهرزاد در شیراز ، چهارراه ستارخان، خیابان رادفر، روبرو بیمارستان دنا ، ساختمان پزشکان صبا، طبقه2، واحد10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سحاب الدین شهرزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136490397 , 07136490392 , 09305006152 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سحاب الدین شهرزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سحاب الدین شهرزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سحاب الدین شهرزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سحاب الدین شهرزاد تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سحاب الدین شهرزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.