دکتر سید کاظم چابک

دکتر سید کاظم چابک

تخصص ارتوپدی

شیراز

کد نظام پزشکی

50084
%91
پیشنهاد(از 63 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ، خیابان قصر الدشت، نرسیده به دانشکده دندانپزشکی، روبروی کوچه 68، ساختمان پزشکی فراز

تلفن:09375036801

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید کاظم چابک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید کاظم چابک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 63 کاربر)

%91
57 کاربر از 63 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  17 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  19 نفر

نظرات

اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی خیلی خوبن و بسیار عالی بودند. دقیق و علمی بررسی می کنند.

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

کار دکتر عالی ولی هزینه ها خیلی بالا هست برای بنده.

مرتضی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دکتر خیلی خوبی هستند پای من رو می خواستند قطع بکنند ولی دکتر چابک زحمت کشیدند پای من را درست کردند واقعا ممنونم

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشان استاد هستند.

توران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی پزشک خوبین... تشخیصشون عالیه...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید کاظم چابکسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید کاظم چابک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید کاظم چابک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید کاظم چابک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید کاظم چابک چقدر است؟
هزینه ویزیت سید کاظم چابک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید کاظم چابک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید کاظم چابک کجا است؟
دکتر سید کاظم چابک 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید کاظم چابک را ببینید.
+
آیا دکتر سید کاظم چابک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید کاظم چابک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید کاظم چابک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید کاظم چابک متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید کاظم چابک چه زمانی است؟
دکتر سید کاظم چابک از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید کاظم چابک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید کاظم چابک چقدر است؟
تا کنون 63 نفر به دکتر سید کاظم چابک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید کاظم چابک 5 از 5 است.

درباره دکتر سید کاظم چابکدکتر سید کاظم چابک dr seyyed kazem chaabok از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر سید کاظم چابک در شیراز ، خیابان قصر الدشت، نرسیده به دانشکده دندانپزشکی، روبروی کوچه 68، ساختمان پزشکی فراز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید کاظم چابک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09375036801 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید کاظم چابک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید کاظم چابک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید کاظم چابک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید کاظم چابک متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید کاظم چابک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.