دکتر سید کاظم چابک

دکتر سید کاظم چابک

تخصص ارتوپدی

شیراز
%۹۲
پیشنهاد(از ۵۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۰۰۸۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، جنب بیمارستان سعدی ، ساختمان پارسیان ، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید کاظم چابک بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵۷ کاربر)

%۹۲
۵۲ کاربر از ۵۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات
 • لطفا توجه کنید تنها بیمارانی که توسط پزشک متخصص دیگری به دکتر چابک معرفی شده اند و یا بیمارانی که نیاز به جراحی های بازسازی رباط صلیبی (ACL,PCL,MCL,LCL) و آسیب های ورزشی و تعویض مفاصل(زانو، لگن، شانه) آرتروزکپی شانه، مچ پا (ANKLE) دارند به همراه مستندات(MRI) میتوانند نوبت بگیرند.در غیر اینصورت ویزیت انجام نخواهد شد و هزینه پرداخت شده مرجوع نمیگردد.
 • دکتر چابک بیماران ارتوپدی را ویزیت نمی کنند کسایی که نیاز به جراحی دارند می توانند نوبت اینترنتی بگیرند.
 • تایم داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود. از شکیبایی شما سپاسگذارم.
دکتر سید کاظم چابک
دکتر سید کاظم چابک

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید کاظم چابک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید کاظم چابک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید کاظم چابک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید کاظم چابک چقدر است؟
هزینه ویزیت سید کاظم چابک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید کاظم چابک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید کاظم چابک کجا است؟
دکتر سید کاظم چابک 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید کاظم چابک، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید کاظم چابک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید کاظم چابک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید کاظم چابک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید کاظم چابک متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید کاظم چابک چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید کاظم چابک تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید کاظم چابک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید کاظم چابک چقدر است؟
تا کنون 57 نفر به دکتر سید کاظم چابک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید کاظم چابک 5 از 5 است.

درباره دکتر سید کاظم چابک

دکتر سید کاظم چابک dr seyyed kazem chaabok از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر سید کاظم چابک در شیراز ، خیابان زند ، جنب بیمارستان سعدی ، ساختمان پارسیان ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید کاظم چابک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132351509 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید کاظم چابک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید کاظم چابک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید کاظم چابک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید کاظم چابک تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید کاظم چابک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.