دکتر زهرا قائمی

دکتر زهرا قائمی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

قرنیه و جراحی ‌های لیزری چشم
شیراز

کد نظام پزشکی

34349
%98
پیشنهاد(از 41 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص چشم- فوق تخصص قرنیه و جراحی‌های لیزری چشم، پیوند قرنیه، درمان پیر چشمی و قوز قرنیه با لیزر فمتوسکند، اصلاح دید با لیزر، جراحی مدرن آب مروارید، جراحی‌های زیبایی پلک و ابرو

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند، حدفاصل باغشاه و بیست متری سینما سعدی ، روبروی هتل پارس ، ساختمان زند، طبقه اول

تلفن:07132359644

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا قائمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا قائمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 41 کاربر)

%98
40 کاربر از 41 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشك عالي هستند متين و با حوصله و باتجربه

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پیشنهاد می کنم.

عبدالوهاب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی راضی هستم عالی هستن

عبدالوهاب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

واقعا خانم دکتر عالی بودن خیلی راضی هستم

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از سالها پیش خودم و اعضای خانواده ام بیمار دکتر قائمی بوده ایم.طبیب دلسوز ،مهربان .صمیمی و به معنای واقعی کلمه مثل یک دوست مهربان و خیرخواه.امیدوارم خداوند به ایشان عمر باعزت همراه با سلامتی بدهد.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا قائمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا قائمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا قائمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا قائمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا قائمی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا قائمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا قائمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا قائمی کجا است؟
دکتر زهرا قائمی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا قائمی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا قائمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا قائمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا قائمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا قائمی متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا قائمی چه زمانی است؟
دکتر زهرا قائمی از روز چهارشنبه 3 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا قائمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا قائمی چقدر است؟
تا کنون 41 نفر به دکتر زهرا قائمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا قائمی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا قائمیدکتر زهرا قائمی dr zahra ghaemi از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا قائمی در شیراز ، خیابان زند، حدفاصل باغشاه و بیست متری سینما سعدی ، روبروی هتل پارس ، ساختمان زند، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا قائمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132359644 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا قائمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا قائمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا قائمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا قائمی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا قائمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.