%۹۵
پیشنهاد(از ۳۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

لاپاروسکوپی 

کد نظام پزشکی

۱۰۹۸۹۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، جنب ساختمان پزشکان فارس، کوچه 43، ساختمان مرجان، طبقه 2

اطلاعات مطب مطهری شمالی

آدرس:

شیراز، مطهری شمالی، نبش کوچه 18، ساختمان مدیکال، طبقه اول، واحد 18

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا قائدیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا قائدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۵ کاربر)

%۹۵
۳۳ کاربر از ۳۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.

زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

مطب مطهری شمالی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر لیلا قائدیان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر لیلا قائدیان می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر لیلا قائدیان
دکتر لیلا قائدیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا قائدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا قائدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا قائدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا قائدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا قائدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا قائدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا قائدیان کجا است؟
دکتر لیلا قائدیان 2 مطب در مطب خیابان زند و مطب مطهری شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لیلا قائدیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا قائدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا قائدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا قائدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا قائدیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا قائدیان چه زمانی است؟
دکتر لیلا قائدیان از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا قائدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا قائدیان چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر لیلا قائدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا قائدیان 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا قائدیاندکتر لیلا قائدیان dr leila ghaediyan از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر لیلا قائدیان در شیراز، خیابان زند، جنب ساختمان پزشکان فارس، کوچه 43، ساختمان مرجان، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا قائدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09174823630 , 07132306502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا قائدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا قائدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا قائدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا قائدیان تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا قائدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.