دکتر فرج الله نوری

دکتر فرج الله نوری

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

105268

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه 5، مرکز چشم پزشکی بیناگستر

تلفن:07132273726

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی دانشکده پزشکی، جنب درمانگاه پوستچی، ساختمان البرز، طبقه 4

تلفن:09178238443

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرج الله نوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز
مطب خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فرج الله نوری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فرج الله نوری
دکتر فرج الله نوری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرج الله نوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرج الله نوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرج الله نوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرج الله نوری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرج الله نوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرج الله نوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرج الله نوری کجا است؟
دکترفرج الله نوری مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز و مطب خیابان زند مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرج الله نوری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرج الله نوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرج الله نوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرج الله نوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرج الله نوری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرج الله نوری چه زمانی است؟
دکتر فرج الله نوری از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرج الله نوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرج الله نوری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرج الله نوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرج الله نوری 0 از 5 است.

درباره دکتر فرج الله نوریدکترفرج الله نوری dr farajollah noori از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر فرج الله نوری در شیراز، خیابان زند، روبروی دانشکده پزشکی، جنب درمانگاه پوستچی، ساختمان البرز، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرج الله نوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09178238443 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرج الله نوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرج الله نوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرج الله نوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرج الله نوری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرج الله نوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.