دکتر حمیدرضا پیروی

دکتر حمیدرضا پیروی

تخصص بیهوشی

شیراز
%99
پیشنهاد(از 104 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای گواهینامه اسکلروتراپی جهت درمان واریس تزریق بوتاکس فیلر و جوانسازی از کانادا

کد نظام پزشکی

47709

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب خیابان ستارخان

آدرس:

شیراز ، چهارراه ستارخان، ساختمان خضرا2، طبقه7، واحد2

تلفن:07136493912

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا پیروی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا پیروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 104 کاربر)

%99
102 کاربر از 104 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  44 نفر
 • 15-45 دقیقه
  45 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ستارخان
ملاحظات

لطفا مطالعه شود:

مراجعین محترم لطفا راس ساعت ثبت شده در مطب حضور داشته باشید.

تذکر مهم: زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب مییاشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به نوع درمان و شرایط مطب ممکن است تا حداقل یک ساعت به طول بینجامد

دکتر حمیدرضا پیروی
دکتر حمیدرضا پیروی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا پیروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا پیروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا پیروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا پیروی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا پیروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا پیروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا پیروی کجا است؟
دکترحمیدرضا پیروی مطب خیابان ستارخان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمیدرضا پیروی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا پیروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا پیروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا پیروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا پیروی متخصص بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا پیروی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا پیروی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا پیروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا پیروی چقدر است؟
تا کنون 104 نفر به دکتر حمیدرضا پیروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا پیروی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا پیرویدکترحمیدرضا پیروی dr hamidreza peyravi از دکترهای متخصص بیهوشی شیراز هستند. مطب دکتر حمیدرضا پیروی در شیراز ، چهارراه ستارخان، ساختمان خضرا2، طبقه7، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا پیروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136493912 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا پیروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا پیروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا پیروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا پیروی متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا پیروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.