دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید مسعود موسوی نسب

دکتر سید مسعود موسوی نسب

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

17689
%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان فلسطین

آدرس:

شیراز ، خیابان فلسطین ، چهارراه معدل ، ساختمان نسیم ،طبقه دوم

تلفن:32303018

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مسعود موسوی نسب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مسعود موسوی نسب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کیانا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون در یک کلام بی نظیرند... حتی بدون تجویز دارو فقط با صحبت کردنشون آرامش میگیرید

ارسلان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فقط بگم کارشون عالیه من بهشون نمره ۱۰۰ میدم.

آرزو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی بودند بسیار بااخلاق وتشخیص درست

علی اکبر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب و با حوصله میباشند.

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستن باحوصله توضیحات روگوش میدن و دارو بجا توصیه میکنند تشخیصشون خوب بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مسعود موسوی نسب
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فلسطین
شیراز - شیراز ، خیابان فلسطین ، چهارراه معدل ، ساختمان نسیم ،طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مسعود موسوی نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مسعود موسوی نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مسعود موسوی نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مسعود موسوی نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مسعود موسوی نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود موسوی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مسعود موسوی نسب کجا است؟
دکتر سید مسعود موسوی نسب 1 مطب در مطب خیابان فلسطین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مسعود موسوی نسب را ببینید.
+
آیا دکتر سید مسعود موسوی نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود موسوی نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مسعود موسوی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مسعود موسوی نسب متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مسعود موسوی نسب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید مسعود موسوی نسب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود موسوی نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مسعود موسوی نسب چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر سید مسعود موسوی نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مسعود موسوی نسب 5 از 5 است.
درباره دکتر سید مسعود موسوی نسب


دکتر سید مسعود موسوی نسب dr seyyed masoud moosavinasab از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر سید مسعود موسوی نسب در شیراز ، خیابان فلسطین ، چهارراه معدل ، ساختمان نسیم ،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مسعود موسوی نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 32303018 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مسعود موسوی نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مسعود موسوی نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مسعود موسوی نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مسعود موسوی نسب متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مسعود موسوی نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.