دکتر پیام مکاتب

دکتر پیام مکاتب

تخصص چشم پزشکی

شیراز
%۹۵
پیشنهاد(از ۱۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

اعمال جراحی زیبایی پلک و ابرو، آب مروارید، آب سیاه (گلوکوم)، انحراف چشم، مجاری اشکی، لیزیک، پی آر کی و اسمایل

در مطب تزریق بوتاکس و تزریق فیلر انجام می شود

همکاری با بیمارستان خدادوست، اردیبهشت، کوثر و مرکز جراحی بصیر

آدرس اینستاگرام: dr_payam_makateb 

کد نظام پزشکی

۶۸۵۸۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ،خیابان قصرالدشت ، سه راه خلدبرین ، جنب بیمارستان فرهمندفر ، ساختمان سام

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پیام مکاتب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیام مکاتب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۹ کاربر)

%۹۵
۱۸ کاربر از ۱۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصرالدشت
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید، ساعت اعلام شده در سایت، ساعت ویزیت نمی باشد. زمان انتظار شما در مطب غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.  

در مطب بیماران زیر 10 سال ویزیت نمیشوند.

نوبتهای قید شده فقط برای ویزیت میباشد.

مبلغ 48000 تومان جدا از ویزیت برای موارد بینایی سنجی دریافت میشود.

دکتر پیام مکاتب
دکتر پیام مکاتب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیام مکاتب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیام مکاتب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیام مکاتب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیام مکاتب چقدر است؟
هزینه ویزیت پیام مکاتب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیام مکاتب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیام مکاتب کجا است؟
دکتر پیام مکاتب 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پیام مکاتب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پیام مکاتب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیام مکاتب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیام مکاتب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیام مکاتب متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیام مکاتب چه زمانی است؟
دکتر پیام مکاتب از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پیام مکاتب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیام مکاتب چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر پیام مکاتب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیام مکاتب 5 از 5 است.

درباره دکتر پیام مکاتبدکتر پیام مکاتب dr payam makateb از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر پیام مکاتب در شیراز ،خیابان قصرالدشت ، سه راه خلدبرین ، جنب بیمارستان فرهمندفر ، ساختمان سام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیام مکاتب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136292011 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیام مکاتب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیام مکاتب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیام مکاتب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیام مکاتب تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیام مکاتب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.