دکتر سید عباس بنانی

دکتر سید عباس بنانی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی کودکان

جراحی کودکان و نوزادان
شیراز
%97
پیشنهاد(از 33 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی جراحی عمومی، فوق تخصص در جراحی نوزادان و کودکان

درمان ناهنجاری‌های مادر زادی دستگاه گوارش مانند انسداد مری، معده، روده، فلج بودن روده بزرگ، مقعد بسته تومورهای کودکان در 

گردن، قفسه سینه و شکم (کبد، طحال، کلیه، غدد فوق کلیه، پانکراس و سایر قسمت‌های شکم در کودکان) و اندامها انواع مختلف فتق های 

شکمی، ناف ( اومفالوسل) ، کشاله ران، پرده دیافراگم، عدم نزول بیضه، دوجنسی و یا ابهام جنسی سنگ کیسه صفرا، انواع مختلف فتق در 

بزرگسالان، مشکلات ناحیه مقعد (مانند فیشر، هموروئید)، کیست موئی

در مطب فقط معاینه بالینی انجام می شود

همکاری با قبل از بازنشستگی در بیمارستان نمازی و درمانگاه مطهری، پس از بازنشستگی در بیمارستان دنا

کد نظام پزشکی

18787

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه سوم

تلفن:07132306306

اطلاعات درمانگاه بیمارستان دنا

آدرس:

شیراز ، بلوار مطهری ، کوی دنا ، بیمارستان دنا

تلفن:07136490411

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید عباس بنانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید عباس بنانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 33 کاربر)

%97
32 کاربر از 33 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  29 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
درمانگاه بیمارستان دنا
دکتر سید عباس بنانی
دکتر سید عباس بنانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید عباس بنانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید عباس بنانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید عباس بنانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید عباس بنانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید عباس بنانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عباس بنانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید عباس بنانی کجا است؟
دکترسید عباس بنانی مطب خیابان زند و درمانگاه بیمارستان دنا مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید عباس بنانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید عباس بنانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید عباس بنانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید عباس بنانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید عباس بنانی متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید عباس بنانی چه زمانی است؟
دکتر سید عباس بنانی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عباس بنانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید عباس بنانی چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر سید عباس بنانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید عباس بنانی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید عباس بنانیدکترسید عباس بنانی dr seyyed abbas banaei از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر سید عباس بنانی در شیراز ، خیابان زند ، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید عباس بنانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132306306 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید عباس بنانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید عباس بنانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید عباس بنانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید عباس بنانی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید عباس بنانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.