دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر گلنار سرور

دکتر گلنار سرور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

آنکولوژی و سرطان زنان
شیراز

کد نظام پزشکی

14669
%98
پیشنهاد(از 120 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر گلنار سرور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گلنار سرور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 120 کاربر)

%98
117 کاربر از 120 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  24 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  67 نفر

نظرات

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص بسیار خوبی دارند

سپیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی ، پزشکی حاذق و دلسوز و متین

ساناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خيلي پزشك خوب و حاذقي هستند، و به مريض ها آرامش مي دهند

سید حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشکی بسیار حاذق، استاد و دلسوز. آرزوی تندرستی و شادکامی برای استاد گلنار سرور.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر گلنار سرور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه بیمارستان دنا
شیراز - شیراز ، بلوار مطهری ، کوی دنا ، بیمارستان دنا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گلنار سرور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گلنار سرور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گلنار سرور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گلنار سرور چقدر است؟
هزینه ویزیت گلنار سرور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گلنار سرور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گلنار سرور کجا است؟
دکتر گلنار سرور 1 مطب در درمانگاه بیمارستان دنا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر گلنار سرور را ببینید.
+
آیا دکتر گلنار سرور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گلنار سرور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گلنار سرور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گلنار سرور متخصص زنان، زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گلنار سرور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر گلنار سرور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر گلنار سرور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گلنار سرور چقدر است؟
تا کنون 120 نفر به دکتر گلنار سرور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گلنار سرور 5 از 5 است.
درباره دکتر گلنار سرور


دکتر گلنار سرور dr golnar soroor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر گلنار سرور در شیراز ، بلوار مطهری ، کوی دنا ، بیمارستان دنا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گلنار سرور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136490411 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گلنار سرور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گلنار سرور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گلنار سرور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گلنار سرور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گلنار سرور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.