%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

اطلاعات مطب خیابان معدل

آدرس:

شیراز ، خیابان معدل ، نبش فلسطین ، ساختمان 110 ، طبقه پنجم

تلفن:07132359142

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کامران مظفریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کامران مظفریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بینظیر هستند

سارا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عدم تشخیص مناسب.

هانیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام،پزشک دانایی هستند. فقط من با شماره مطب تماس میگیرم که دوباره برم مطب پاسخگو نیستند.

مبینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی عالی

اشرف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کامران مظفریان



سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کامران مظفریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامران مظفریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کامران مظفریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کامران مظفریان چقدر است؟
هزینه ویزیت کامران مظفریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامران مظفریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کامران مظفریان کجا است؟
دکتر کامران مظفریان 1 مطب در مطب خیابان معدل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کامران مظفریان را ببینید.
+
آیا دکتر کامران مظفریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامران مظفریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کامران مظفریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامران مظفریان متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کامران مظفریان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کامران مظفریان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامران مظفریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کامران مظفریان چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر کامران مظفریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کامران مظفریان 5 از 5 است.

درباره دکتر کامران مظفریان



دکتر کامران مظفریان dr kamran mozaffariyan از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر کامران مظفریان در شیراز ، خیابان معدل ، نبش فلسطین ، ساختمان 110 ، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کامران مظفریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132359142 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کامران مظفریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کامران مظفریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کامران مظفریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کامران مظفریان متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کامران مظفریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.