دکتر علی اکبر خسروی نژاد

دکتر علی اکبر خسروی نژاد

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
شیراز

کد نظام پزشکی

20522
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب خیابان معدل

آدرس:

شیراز ، چهار راه معدل ، تقاطع معدل و هفت تیر ، جنب ساختمان آموزش و پرورش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اکبر خسروی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اکبر خسروی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پنج سال پیش توسط دکتر عمل شدم کاملا راضی هستم بدون کوچکترین مشکل تنفسی یا دیده شدن جای زخم.خواهرم هفته گذشته عمل شد که خوشبختانه اونم تا اینجای کار راضی هستند.

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر برخورد عالی وکارایی که دیدم تو مطب عالی بود

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کار عالی و دقت بالا

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جای زخمی باقی نمیمونه و انحراف بعد از عمل به وجود نمیاد

آسمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد بودن و با حوصله باید و نبایدهای عمل بینی رو توضیح دادن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی اکبر خسروی نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر خسروی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر خسروی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر خسروی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر خسروی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر خسروی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر خسروی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبر خسروی نژاد کجا است؟
دکتر علی اکبر خسروی نژاد 1 مطب در مطب خیابان معدل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اکبر خسروی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبر خسروی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر خسروی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبر خسروی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر خسروی نژاد متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر خسروی نژاد چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر خسروی نژاد از روز شنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر خسروی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر خسروی نژاد چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر علی اکبر خسروی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر خسروی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اکبر خسروی نژاددکتر علی اکبر خسروی نژاد dr ali akbar khosravinezhad از دکترهای متخصص شیراز هستند. مطب دکتر علی اکبر خسروی نژاد در شیراز ، چهار راه معدل ، تقاطع معدل و هفت تیر ، جنب ساختمان آموزش و پرورش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر خسروی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301737,07132309220 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر خسروی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر خسروی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر خسروی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر خسروی نژاد متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر خسروی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.