%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فارغ التحصیل پزشکی عمومی دانشگاه مشهد

فارغ التحصیل چشم پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی

فارغ التحصیل فوق تخصص قرنیه دانشگاه شیراز

استادیار سابق دانشگاه واحد بین الملل عضو انجمن جراحان قرنیه ایران

خدمات تخصصی زیر پذیرفته می شود:

فیکو ( عمل آب مروارید ) 

انواع عمل های لیزیک - PRK

درمان قوز قرنیه و عمل های مربوطه

انواع پیوند قرنیه

انواع کاشت لنز درون چشمی

کد نظام پزشکی

۸۵۳۱۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان زرگری

آدرس:

شیراز ، خیابان زرگری ،نبش کوچه 18، ساختمان مدیکال ، طبقه اول ، واحد ۱۴

افتخارات

 

 

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منیر عزیز زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منیر عزیز زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷۵ کاربر)

%۱۰۰
۷۵ کاربر از ۷۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زرگری
ملاحظات

میزان معطلی شما در مطب خانم دکتر عزیززاده ممکن است حداقل 2 ساعت به طول بیانجامد، خواهشمندیم صبور باشید.

دکتر از پذیرش اطفال زیر 7 سال معذور هستند.

دکتر منیر عزیز زاده
دکتر منیر عزیز زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منیر عزیز زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منیر عزیز زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منیر عزیز زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منیر عزیز زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت منیر عزیز زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منیر عزیز زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منیر عزیز زاده کجا است؟
دکتر منیر عزیز زاده 1 مطب در مطب خیابان زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر منیر عزیز زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر منیر عزیز زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منیر عزیز زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منیر عزیز زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منیر عزیز زاده متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منیر عزیز زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منیر عزیز زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر منیر عزیز زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منیر عزیز زاده چقدر است؟
تا کنون 75 نفر به دکتر منیر عزیز زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منیر عزیز زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر منیر عزیز زادهدکتر منیر عزیز زاده dr monir azizzadeh از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر منیر عزیز زاده در شیراز ، خیابان زرگری ،نبش کوچه 18، ساختمان مدیکال ، طبقه اول ، واحد ۱۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منیر عزیز زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136272349 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منیر عزیز زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منیر عزیز زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منیر عزیز زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منیر عزیز زاده تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منیر عزیز زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.