%97
پیشنهاد(از 28 کاربر)

کد نظام پزشکی

96841

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب اردیبهشت غربی

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، بین باغشاه و بیست متری، مجتمع پزشکی سینا، طبقه ۴

تلفن:07132360275

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا غلامپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا غلامپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 28 کاربر)

%97
27 کاربر از 28 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اردیبهشت غربی
ملاحظات

بیماران محترم توجه فرمایید، دکتر موارد مربوط به تجویز عینک و معاینه ی اطفال زیر 10 سال را ویزیت نمی کنند. موارد مربوط به معاینه قرنیه، شبکیه، عصب بینایی، فشار و شماره چشم در مطب ویزیت می شوند.

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

دکتر احمدرضا غلامپور
دکتر احمدرضا غلامپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا غلامپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا غلامپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا غلامپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا غلامپور چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا غلامپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا غلامپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا غلامپور کجا است؟
دکتراحمدرضا غلامپور مطب اردیبهشت غربی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمدرضا غلامپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا غلامپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا غلامپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا غلامپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا غلامپور متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا غلامپور چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا غلامپور از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا غلامپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا غلامپور چقدر است؟
تا کنون 28 نفر به دکتر احمدرضا غلامپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا غلامپور 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا غلامپوردکتراحمدرضا غلامپور dr ahmad reza gholam pur از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر احمدرضا غلامپور در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، بین باغشاه و بیست متری، مجتمع پزشکی سینا، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا غلامپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132360275 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا غلامپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا غلامپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا غلامپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا غلامپور متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا غلامپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.