منصوره گنج خانلو

منصوره گنج خانلو

کارشناس شنوایی سنجی

تهران

کد نظام پزشکی

ش_2024

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات مطب قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، قائم مقام فراهانی، کوچه ۶، پلاک ۲۴، طبقه همکف

تلفن:02193111027

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران منصوره گنج خانلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از منصوره گنج خانلو
نوبت مطب قائم مقام فراهانی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، قائم مقام فراهانی، کوچه ۶، پلاک ۲۴، طبقه همکف
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت منصوره گنج خانلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصوره گنج خانلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد منصوره گنج خانلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت منصوره گنج خانلو چقدر است؟
هزینه ویزیت منصوره گنج خانلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل منصوره گنج خانلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب منصوره گنج خانلو کجا است؟
دکتر منصوره گنج خانلو 1 مطب در مطب قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل منصوره گنج خانلو را ببینید.
+
آیا منصوره گنج خانلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره گنج خانلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
منصوره گنج خانلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصوره گنج خانلو متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد منصوره گنج خانلو چه زمانی است؟
دکتر منصوره گنج خانلو از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل منصوره گنج خانلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از منصوره گنج خانلو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به منصوره گنج خانلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی منصوره گنج خانلو 0 از 5 است.

درباره منصوره گنج خانلودکتر منصوره گنج خانلو mansoreh ganj khanlo از دکترهای متخصص شنوایی سنجی تهران هستند. مطب منصوره گنج خانلو در تهران، قائم مقام فراهانی، کوچه ۶، پلاک ۲۴، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب منصوره گنج خانلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02193111027 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام منصوره گنج خانلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی منصوره گنج خانلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط منصوره گنج خانلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از منصوره گنج خانلو متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد منصوره گنج خانلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.