داریوش نیکبخت

داریوش نیکبخت

کارشناس گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-1266
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

کارشناس گفتاردرمانی، ارشد و دکترای اناتومی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات پیروزی

آدرس:

تهران ،خیابان پیروزی ،بعد از خیابان پنجم نیرو هوایی ،نرسیده به خیابان چهارم نیرو هوایی ،پلاک 87 ،طبقه 4

تلفن:02177487762

اطلاعات خیابان آزادی

آدرس:

تهران ،خیابان آزادی ،بعد از تقاطع جیحون ،جنب بانک سپه ،پلاک 366 ،طبقه 4

تلفن:02166013282

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به داریوش نیکبخت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران داریوش نیکبخت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از داریوش نیکبخت
نوبت مطب پیروزی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران ،خیابان پیروزی ،بعد از خیابان پنجم نیرو هوایی ،نرسیده به خیابان چهارم نیرو هوایی ،پلاک 87 ،طبقه 4
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب خیابان آزادی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران ،خیابان آزادی ،بعد از تقاطع جیحون ،جنب بانک سپه ،پلاک 366 ،طبقه 4
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت داریوش نیکبخت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داریوش نیکبخت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد داریوش نیکبخت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت داریوش نیکبخت چقدر است؟
هزینه ویزیت داریوش نیکبخت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل داریوش نیکبخت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب داریوش نیکبخت کجا است؟
دکتر داریوش نیکبخت 2 مطب در پیروزی و خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل داریوش نیکبخت را ببینید.
+
آیا داریوش نیکبخت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش نیکبخت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
داریوش نیکبخت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داریوش نیکبخت متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد داریوش نیکبخت چه زمانی است؟
دکتر داریوش نیکبخت از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل داریوش نیکبخت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از داریوش نیکبخت چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به داریوش نیکبخت رای داده‌اند. میانگین امتیازی داریوش نیکبخت 0 از 5 است.

درباره داریوش نیکبختدکتر داریوش نیکبخت dr darush nikbakht از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب داریوش نیکبخت در تهران ،خیابان آزادی ،بعد از تقاطع جیحون ،جنب بانک سپه ،پلاک 366 ،طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب داریوش نیکبخت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166013282 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام داریوش نیکبخت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی داریوش نیکبخت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط داریوش نیکبخت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از داریوش نیکبخت متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد داریوش نیکبخت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.