محمدباقر سبط الشیخ

محمدباقر سبط الشیخ

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

6154

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، قائم مقام فراهانی، روبه روی بیمارستان تهران کلینیک، کوچه ۶، ساختمان پزشکان رازی، طبقه اول، واحد ۱

تلفن:02188731118

اطلاعات مطب قیطریه

آدرس:

تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، پلاک ۱۳۴، طبقه دوم ، کلینیک پایا

تلفن:02126768204

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمدباقر سبط الشیخ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از محمدباقر سبط الشیخ
نوبت مطب قائم مقام فراهانی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، قائم مقام فراهانی، روبه روی بیمارستان تهران کلینیک، کوچه ۶، ساختمان پزشکان رازی، طبقه اول، واحد ۱
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب قیطریه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، پلاک ۱۳۴، طبقه دوم ، کلینیک پایا
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمدباقر سبط الشیخ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدباقر سبط الشیخ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمدباقر سبط الشیخ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمدباقر سبط الشیخ چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدباقر سبط الشیخ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمدباقر سبط الشیخ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمدباقر سبط الشیخ کجا است؟
دکتر محمدباقر سبط الشیخ 2 مطب در مطب قائم مقام فراهانی و مطب قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمدباقر سبط الشیخ را ببینید.
+
آیا محمدباقر سبط الشیخ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدباقر سبط الشیخ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمدباقر سبط الشیخ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدباقر سبط الشیخ متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمدباقر سبط الشیخ چه زمانی است؟
دکتر محمدباقر سبط الشیخ از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمدباقر سبط الشیخ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمدباقر سبط الشیخ چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمدباقر سبط الشیخ رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمدباقر سبط الشیخ 0 از 5 است.

درباره محمدباقر سبط الشیخدکتر محمدباقر سبط الشیخ mohammad bagher sabtol sheykh از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب محمدباقر سبط الشیخ در تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، پلاک ۱۳۴، طبقه دوم ، کلینیک پایا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمدباقر سبط الشیخ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126768204 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمدباقر سبط الشیخ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمدباقر سبط الشیخ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمدباقر سبط الشیخ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمدباقر سبط الشیخ متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمدباقر سبط الشیخ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.