ساطعه فخر

ساطعه فخر

کارشناس ارشد مامایی

مشهد

کد نظام پزشکی

م_50057

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد مامایی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، بین احمدآباد ۴و۶، ساختمان پزشکان فرید، واحد ۳۰۲

تلفن:05138425461

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ساطعه فخر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از ساطعه فخر
نوبت مطب بلوار احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، بین احمدآباد ۴و۶، ساختمان پزشکان فرید، واحد ۳۰۲

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ساطعه فخر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساطعه فخر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ساطعه فخر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ساطعه فخر چقدر است؟
هزینه ویزیت ساطعه فخر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ساطعه فخر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ساطعه فخر کجا است؟
دکتر ساطعه فخر 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ساطعه فخر را ببینید.
+
آیا ساطعه فخر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساطعه فخر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ساطعه فخر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساطعه فخر متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ساطعه فخر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ساطعه فخر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل ساطعه فخر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ساطعه فخر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ساطعه فخر رای داده‌اند. میانگین امتیازی ساطعه فخر 0 از 5 است.

درباره ساطعه فخردکتر ساطعه فخر satee fakhr از دکترهای متخصص مامایی مشهد هستند. مطب ساطعه فخر در مشهد، بلوار احمدآباد، بین احمدآباد ۴و۶، ساختمان پزشکان فرید، واحد ۳۰۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ساطعه فخر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138425461 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ساطعه فخر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ساطعه فخر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ساطعه فخر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ساطعه فخر متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ساطعه فخر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.