دکتر حسین تبریزی

دکتر حسین تبریزی

تخصص گوش، حلق و بینی

جراح پلاستیک
تهران

کد نظام پزشکی

36306

درباره‌پزشک

جراحی زیبایی بینی، تزریق چربی، ژل و بوتاکس، سانترال لب، برداشتن چربی باکال، عمل پلک، لیفت شقیقه، جراحی زیبایی گوش، کانتورینگ صورت، جراحی خرخر قطع تنفس حین خواب شکستگی بینی شکستگی فک ترمیم پارگی پرده گوش متخصص گوش گلو بینی جرحی سر و گردن 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات جردن

آدرس:

تهران، جردن، بلوار گلشهر، پلاک 17، طبقه 7، واحد 19

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین تبریزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسین تبریزی
نوبت مطب جردن
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، جردن، بلوار گلشهر، پلاک 17، طبقه 7، واحد 19
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو80,000 تومان
اولین نوبت خالی: جمعه 12 خرداد ساعت 13:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین تبریزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین تبریزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین تبریزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین تبریزی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین تبریزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تبریزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین تبریزی کجا است؟
دکتر حسین تبریزی 1 مطب در جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین تبریزی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین تبریزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تبریزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین تبریزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین تبریزی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین تبریزی چه زمانی است؟
دکتر حسین تبریزی از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تبریزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین تبریزی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین تبریزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین تبریزی 0 از 5 است.

درباره دکتر حسین تبریزیدکتر حسین تبریزی dr hosien tabrizi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر حسین تبریزی در تهران، جردن، بلوار گلشهر، پلاک 17، طبقه 7، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین تبریزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) ۰۲۱۲۶۲۰۲۵۸۸ استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین تبریزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین تبریزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین تبریزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین تبریزی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین تبریزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.