بهاره زحمت کش

بهاره زحمت کش

کارشناس شنوایی سنجی

یزد

کد نظام پزشکی

ش-2131

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات صفائیه

آدرس:

یزد، صفائیه، بلوار جهاد، درمانگاه کوثر، بخش شنواسنجی

تلفن:09103393525

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران بهاره زحمت کش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از بهاره زحمت کش
نوبت مطب صفائیه
رزرو آنلاین نوبت
یزد - یزد، صفائیه، بلوار جهاد، درمانگاه کوثر، بخش شنواسنجی
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 19:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت بهاره زحمت کش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهاره زحمت کش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد بهاره زحمت کش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت بهاره زحمت کش چقدر است؟
هزینه ویزیت بهاره زحمت کش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل بهاره زحمت کش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب بهاره زحمت کش کجا است؟
دکتر بهاره زحمت کش 1 مطب در صفائیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل بهاره زحمت کش را ببینید.
+
آیا بهاره زحمت کش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره زحمت کش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
بهاره زحمت کش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهاره زحمت کش متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد بهاره زحمت کش چه زمانی است؟
دکتر بهاره زحمت کش از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل بهاره زحمت کش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از بهاره زحمت کش چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به بهاره زحمت کش رای داده‌اند. میانگین امتیازی بهاره زحمت کش 0 از 5 است.

درباره بهاره زحمت کشدکتر بهاره زحمت کش bahareh zahmatkesh از دکترهای متخصص شنوایی سنجی یزد هستند. مطب بهاره زحمت کش در یزد، صفائیه، بلوار جهاد، درمانگاه کوثر، بخش شنواسنجی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب بهاره زحمت کش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09103393525 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام بهاره زحمت کش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی بهاره زحمت کش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط بهاره زحمت کش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از بهاره زحمت کش متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد بهاره زحمت کش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.